INDIETRO BACK

Vedúci Vstrekovania Plastov

Náplň práce:
- komplexné riadenie tímu zamestnancov výroby vstrekovania plastov
- plánovanie a rozdeľovanie pracovníkov na jednotlivé výrobné operácie
- zodpovednosť za náhradné diely pre stroje a nástroje
- kontrola dodržiavania výrobného procesu a správneho používania výrobných, resp. kontrolných zariadení
- navrhovanie riešení na zvýšenie efektivity výrobného procesu, zníženie výrobných nákladov a zlepšenie pracovného prostredia

Požiadavky na zamestnanca:
- ukončené vzdelanie – stredoškolské s maturitou (technický smer výhodou)
- min. 2 roky praxe na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti v automobilovom, resp. elektrotechnickom priemysle
- skúsenosť s vedením tímu zamestnancov výroby vstrekovania plastov je podmienkou,
- anglický jazyk - výhodou
- všeobecné technické znalosti
- dobré riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti
- schopnosť rozpoznať a riešiť opakujúce sa problémy

Mzdové podmienky (brutto):
v závislosti od skúseností kandidáta od 1 700 € (základná zložka od 1360 € + variabilná zložka 20%) + príplatky a bonusy

Zamestnanecké výhody, benefity:
- finančné benefity (13. plat, ročný bonus podľa stanovených splnených cieľov)
- bonus za odpracované roky, bonus za odporučenie nového zamestnanca
- darčekové poukážky, firemné akcie, jedálne kupóny v hodnote 4 €
- flexibilný pracovný čas
- odborný rast a vzdelávacie aktivity
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- čisté, moderné pracovné prostredie

Termín nástupu: ihneď/dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

V prípade záujmu kontaktujte personálne oddelenie MTA Slovakia:
E-mail: hrslovakia@mta.it  Tel.: 038/5366508

Invia il tuo curriculum

Se sei interessato a questa posizione compila il form seguente. Saremo felici di valutare la tua candidatura!