INDIETRO BACK 返回

Nástrojár

Náplň práce
- zabezpečovať všetky činnosti ako demontáž, úpravy, opravy, technické zmeny, opätovné zloženie a iné činnosti tak, aby nástroj, forma a ostatné komponenty boli uvedené do 100% funkčného stavu podľa požiadaviek výroby
- zabezpečovať obsluhu zariadení na údržbe, leštenie, čistenie, brúsenie, vŕtanie otvorov a opravy konvenčných strojov a zariadení
- navrhovať zmeny pre vylepšenie technického chodu nástroja
- viesť a evidovať požadovanú dokumentáciu a záznamy k nástrojom

Požiadavky na zamestnanca
- ukončené stredoškolské vzdelanie – zameranie nástrojár
- veľmi dobrá orientácia vo výkresovej dokumentácii
- technické myslenie a technická – manuálna zručnosť
- samostatný, systematický a metodický prístup
- precíznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- práca v trojzmennom pracovnom režime
- min. 2 roky praxe na podobnej pozícii v oblasti foriem a nástrojov, skúsenosti so vstrekolismi

Mzdové podmienky (brutto)
od 1.100 EUR/mesiac (mzda je vrátane variabilnej zložky mzdy a navyšuje sa v závislosti od skúseností kandidáta + príplatky a bonusy)

Zamestnanecké výhody, benefity
- 13. plat až do výšky 110% mzdy
- bonus za odporučenie nového zamestnanca, bonus za odpracované roky
- zabezpečená autobusová doprava z Partizánskeho, Prievidze a z Topoľčian, resp. príspevok na dopravu
- darčekové poukážky, firemné akcie
- stravovanie poskytované vo vlastnom stravovacom zariadení (v ponuke široký výber jedál)
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- čisté, moderné pracovné prostredie

Termín nástupu: ihneď/dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

V prípade záujmu kontaktujte personálne oddelenie MTA SLOVAKIA:
E-mail: hrslovakia@mta.it
Tel.: 038/5366508

Invia il tuo curriculum

Se sei interessato a questa posizione compila il form seguente. Saremo felici di valutare la tua candidatura!