INDIETRO BACK

Nastavovač vstrekolisov

Náplň práce:
- výmena nástrojov a nastavovanie parametrov vstrekolisov
- zabezpečovanie prípravy vstr. nástrojov pre inštaláciu do vstrekolisu (čistenie, konzervácia)
- montáž a demontáž vstrekovacích nástrojov vo vstrekolise, spustenie výroby na vstrekolisoch
- operatívne odstraňovanie porúch a nedostatkov v procese vstrekovania

Požiadavky na zamestnanca:
- stredoškolské vzdelanie technického smeru
- odborná prax 2 roky v obsluhe a nastavovaní parametrov vstrekolisov
- prax na úrovni programovania automatizácie robotov STAR výhodou
- orientácia vo výkresovej dokumentácii, technické myslenie
- samostatnosť, rozhodnosť, zodpovednosť
- práca v štvorzmennej prevádzke

Mzdové podmienky (brutto):
v závislosti od skúseností kandidáta od 900 € (základná zložka od 770 € + variabilná zložka 130 €) + príplatky a bonusy

Zamestnanecké výhody, benefity:
- 13. plat až do výšky 110% mzdy
- bonus za odpracované roky, bonus za odporučenie nového zamestnanca
- darčekové poukážky, firemné akcie, jedálne kupóny v hodnote 4 €
- od začiatku zamestnanec prijatý do kmeňa (nie cez personálnu agentúru)
- odborný rast a vzdelávacie aktivity
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- čisté, moderné pracovné prostredie

Termín nástupu: ihneď/dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

V prípade záujmu kontaktujte personálne oddelenie MTA Slovakia:
E-mail: hrslovakia@mta.it  Tel.: 038/5366508

Invia il tuo curriculum

Se sei interessato a questa posizione compila il form seguente. Saremo felici di valutare la tua candidatura!