INDIETRO BACK

Operátor procesu vstrekovania plastov – Operator of process of injection molding

Náplň práce:
- zodpovednosť za činnosti súvisiace s výrobným procesom vstrekovania plastov
- manipulácia s hotovými výrobkami
- kontrola vyrobených dielov a záznamov v dokumentácii
- analýza denných prevádzkových problémov v produkcii vstrekovania z hľadiska kvality produkcie

Ponúkame:
- mzdové podmienky: 535 € + 130 € variabilná zložka; po 3 mesiacoch 576 € + 130 € variabilná zložka
- 13. plat až do výšky 110% mzdy
- bonus za odporučenie nového zamestnanca, dochádzkový bonus, špeciálne bonusy za prácu nadčas
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- čisté, moderné pracovné prostredie
- od začiatku zamestnanec prijatý do kmeňa (nie cez personálnu agentúru)
- darčekové poukážky, firemné akcie, stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca:
- ukončené vzdelanie – stredoškolské, výhodou technický smer
- manuálna zručnosť
- preukaz na vedenie VZV výhodou
- znalosť výrobnej dokumentácie
- flexibilita, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v tíme
- ochota pracovať v štvorzmennej prevádzke

Termín nástupu: ihneď/dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Send your application

If you are interested in this open position, fill in the following form. We will be glad to consider your application!