INDIETRO BACK 返回

Mechanik

Náplň práce:
- komplexná údržba strojov a zariadení vo výrobe
- odstraňovanie porúch na strojoch a zariadeniach
- vykonávanie preventívnej údržby zariadení podľa stanoveného plánu údržby
- evidencia a spracovávanie porúch v systéme SAP
- kooperácia pri zabezpečovaní prevádzkovej údržby budovy a areálu spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca:
- ukončené vzdelanie – stredoškolské s maturitou – zameranie elektrotechnik, mechanik
- dobré technické znalosti z oblasti elektrotechniky, pneumatiky a mechaniky
- orientácia v technickej dokumentácii strojov
- samostatnosť, ochota učiť sa nové veci
- osvedčenie podľa §21 Vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
- min. 2 roky praxe na rovnakej pozícii vo výrobnej spoločnosti v automobilovom, resp. elektrotechnickom priemysle

Mzdové podmienky (brutto):
od 1.100 EUR/mesiac (mzda je vrátane variabilnej zložky mzdy a navyšuje sa v závislosti od skúseností kandidáta + príplatky a bonusy)

Zamestnanecké výhody, benefity:
- 13. plat až do výšky 110% mzdy
- bonus za odpracované roky, špeciálne bonusy za prácu nadčas, bonus za odporučenie nového zamestnanca
- zabezpečená autobusová doprava z Partizánskeho, Prievidze, Topoľčian, resp. príspevok na dopravu
- stravovanie poskytované vo vlastnom stravovacom zariadení (v ponuke široký výber jedál)
- darčekové poukážky, firemné akcie
- možnosť odborného rastu
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- klimatizované výrobné priestory
- čisté, moderné pracovné prostredie

Termín nástupu: ihneď/dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

V prípade záujmu kontaktujte personálne oddelenie MTA SLOVAKIA:
E-mail: hrslovakia@mta.it
Tel.: 038/5366508

Invia il tuo curriculum

Se sei interessato a questa posizione compila il form seguente. Saremo felici di valutare la tua candidatura!