INDIETRO BACK 返回

Elektrická a mechanická údržba vstrekolisov

Náplň práce
- komplexná údržba strojov a zariadení - vstrekolisov
- odstraňovanie porúch, vykonávanie preventívnej údržby strojov a zariadení
- evidencia a spracovávanie porúch v systéme SAP
- kooperácia pri zabezpečovaní prevádzkovej údržby budovy a areálu
- navrhovanie riešení na zvýšenie efektivity výrobného procesu

Požiadavky na zamestnanca
- ukončené vzdelanie – stredoškolské s maturitou – zameranie elektrotechnik, mechanik
- dobré technické znalosti z oblasti elektrotechniky, pneumatiky a mechaniky
- orientácia v technickej dokumentácii strojov
- samostatnosť, zodpovednosť, ochota učiť sa nové veci
- osvedčenie podľa §22 Vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
- min. 2 roky praxe na rovnakej pozícii vo výrobnej spoločnosti v automobilovom, resp. elektrotechnickom priemysle

Mzdové podmienky (brutto)
od 1.100 EUR/mesiac (mzda je vrátane variabilnej zložky mzdy a navyšuje sa v závislosti od skúseností kandidáta) + príplatky a bonusy

Zamestnanecké výhody, benefity
- 13. plat až do výšky 110% mzdy
- bonus za odporučenie nového zamestnanca
- bonus za odpracované roky, nárast mzdy po prvom roku o 40 €
- príspevok na dopravu z/do zamestnania
- stravovanie poskytované vo vlastnom stravovacom zariadení (v ponuke široký výber jedál)
- darčekové poukážky, firemné akcie
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- čisté, moderné pracovné prostredie
- možnosť odborného rastu

Termín nástupu: ihneď/dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

V prípade záujmu kontaktujte personálne oddelenie MTA SLOVAKIA:
E-mail: hrslovakia@mta.it
Tel.: 038/5366508

Invia il tuo curriculum

Se sei interessato a questa posizione compila il form seguente. Saremo felici di valutare la tua candidatura!